• Witamy w Purita

    Usługa, którą oferujemy, nazywana detailingiem, to skomplikowany system pielęgnacji i ochrony przed uszkodzeniami eksploatacyjnymi wewnątrz i na zewnątrz aut. Na wykonanie pełnego detailingu składa się wiele drobiazgowych i złożonych etapów, a czas poświęcony na jego wykonanie pochłania, w zależności od rodzaju usługi, od kilku godzin godzin do kilku dni. Nie określamy dokładnych ram czasowych na usługi, gdyż każdy samochód jest inny i wymaga indywidualnego podejścia.

Wylana kawa, czerwone wino czy inna płynna substancja która jest trudna do usunięcia nie będzie już więcej problemem. Usunięcie płynnej substancji będzie wymagało jedynie suchej tkaniny lub strzepnięcia, gdyż powłoka impregnuje każde włókno z osobna nie pozwalając wniknąć plamie w jego strukturę.

Impregnacja nie wypływa na zmianę koloru czy wyglądu i pozwala oddychać tkaninie. Sprawdza się również na dachach samochodów cabrio oferując długą trwałość. Dzięki temu tkanina pozostaje przepuszczalna dla powietrza i nie zmienia swojej struktury (pozostaje taka sama w dotyku, jak przed impregnacją), tym samym każda wodna lub oleista substancja nie wnika w tkaninę tylko zostaje na jej powierzchni w postaci kropel.

Wykonanie impregnacji szczególnie polecamy osobom podróżującym na co dzień z małymi dziećmi, oraz przed i w czasie zimy, kiedy wnosimy do samochodu śnieg i wodę, a wysoka wilgotność otoczenia nie pozwala na dosuszenie wnętrza pojazdu.

Zabezpieczeniu poddać można tapicerkę materiałową oraz skórzaną.

Czas trwania: 1 dzień

Cena od: 300