• Witamy w Purita

    Usługa, którą oferujemy, nazywana detailingiem, to skomplikowany system pielęgnacji i ochrony przed uszkodzeniami eksploatacyjnymi wewnątrz i na zewnątrz aut. Na wykonanie pełnego detailingu składa się wiele drobiazgowych i złożonych etapów, a czas poświęcony na jego wykonanie pochłania, w zależności od rodzaju usługi, od kilku godzin godzin do kilku dni. Nie określamy dokładnych ram czasowych na usługi, gdyż każdy samochód jest inny i wymaga indywidualnego podejścia.

Tapicerka skórzana jest szlachetnym i nadającym wnętrzu luksusowego wyglądu elementem wyposażenia samochodu. Wymaga ona jednak regularnego czyszczenia i pielęgnacji.

Istnieją dwa główne czynniki, które brudzą oraz niszczą skórę w samochodzie. Jest to brud oraz „olej” z naszej skóry. „Olej” z naszej skóry jest najbardziej uszkadza tapicerkę (w szczególności kiedy nosimy szorty oraz koszulkę na ramiączkach, stosujemy balsam oraz krem do opalania na skórze). Jeżeli skóra jest jasna wymaga ona częstszego czyszczenia niż skóra w kolorze ciemnym ponieważ brud, zanieczyszczenia szybciej widać na jasnym kolorze, co nie oznacza że ciemna tapicerka jest mniej zabrudzona.

W pierwszej kolejności usuwane są luźne zabrudzenia – kurz i pył. W kolejny etapie skóra czyszczona jest dedykowanym preparatem do skór przy użyciu szczotki z naturalnego włosia. Zastosowany preparat usuwa wszystkie zanieczyszczenia organiczne i nieorganiczne, nie naruszając lica zewnętrznego ani struktury skóry. Po wyschnięciu, wszystkie wyczyszczone elementy są pielęgnowane i konserwowane kremem który ją zmiękcza, nawilża oraz chroni przed działaniem czynników zewnętrznych. Dzięki właściwemu uelastycznieniu, jej trwałość zostaje wydłużona oraz staje się bardziej odporna na przesuszanie i pękanie.
Elementy skórzane można zabezpieczyć dedykowaną powłoką ochronną o trwałości do 12 miesięcy.

Czas trwania: 3 - 6 h

Cena od: 200
Zabezpieczenie powłoką - od 250 zł