• Witamy w Purita

    Usługa, którą oferujemy, nazywana detailingiem, to skomplikowany system pielęgnacji i ochrony przed uszkodzeniami eksploatacyjnymi wewnątrz i na zewnątrz aut. Na wykonanie pełnego detailingu składa się wiele drobiazgowych i złożonych etapów, a czas poświęcony na jego wykonanie pochłania, w zależności od rodzaju usługi, od kilku godzin godzin do kilku dni. Nie określamy dokładnych ram czasowych na usługi, gdyż każdy samochód jest inny i wymaga indywidualnego podejścia.

Czyszczenie tapicerki jest czynnością najczęściej wykonywaną w procesach kosmetyki samochodowej. Jak we wszystkich czynnościach składowych procesu auto detailingu celem czyszczenia wnętrza samochodu jest nie tyle pozbawienie go powierzchownych, widocznych zabrudzeń, co głębokie doczyszczenie oraz pozbawienie śladów dotychczasowej eksploatacji. Tym samym czyszczona powierzchnia doprowadzana jest do fabrycznej czystości. Istotna jest przede wszystkim dokładność wykonania czynności.

Środki chemiczne używane do prania tapicerki samochodowej oraz wykładzin dywanowych wnętrza pojazdu mają działanie odtłuszczające i penetrujące, dzięki czemu usuwane są nie tylko powierzchniowe zabrudzenia, ale też i te wnikające głęboko w strukturę materiału.

Auto pozostawione u nas odbieracie Państwo suche bez ryzyka zacieków na fotelach czy tapicerce.

Czas trwania: 3 - 6 h

Cena od: 200 PLN