• Witamy w Purita

    Usługa, którą oferujemy, nazywana detailingiem, to skomplikowany system pielęgnacji i ochrony przed uszkodzeniami eksploatacyjnymi wewnątrz i na zewnątrz aut. Na wykonanie pełnego detailingu składa się wiele drobiazgowych i złożonych etapów, a czas poświęcony na jego wykonanie pochłania, w zależności od rodzaju usługi, od kilku godzin godzin do kilku dni. Nie określamy dokładnych ram czasowych na usługi, gdyż każdy samochód jest inny i wymaga indywidualnego podejścia.

Najwięcej czasu spędzamy we wnętrzu samochodu. Dlatego aby czuć się w nim komfortowo, ważne jest aby było ono czyste, posprzątane i pachnące.

Usługi pielęgnacji wnętrza polecamy wszystkim którzy nie mają czasu samodzielnie sprzątać, jak również osobom które kupiły samochód używany. Zapewniamy precyzyjne usługi czyszczące i zabezpieczające we wnętrzu auta, poprawiające wygląd, gwarantujące czystość i przedłużające trwałość materiałów oraz zadowolenie z codziennego użytkowania pojazdu. Z naszej oferty mogą Państwo wybrać usługi które najbardziej odpowiadają indywidualnym potrzebom.

  • Pielęgnacja tapicerki skórzanej

    Tapicerka skórzana jest szlachetnym i nadającym wnętrzu luksusowego wyglądu elementem wyposażenia samochodu. Wymaga ona jednak regularnego czyszczenia i pielęgnacji.

  • Czyszczenie tapicerki

    Czyszczenie tapicerki jest czynnością najczęściej wykonywaną w procesach kosmetyki samochodowej. Jak we wszystkich czynnościach składowych procesu auto detailingu celem czyszczenia wnętrza samochodu jest nie tyle pozbawienie go powierzchownych, widocznych zabrudzeń, co głębokie doczyszczenie oraz pozbawienie śladów dotychczasowej eksploatacji.