• Witamy w Purita

    Usługa, którą oferujemy, nazywana detailingiem, to skomplikowany system pielęgnacji i ochrony przed uszkodzeniami eksploatacyjnymi wewnątrz i na zewnątrz aut. Na wykonanie pełnego detailingu składa się wiele drobiazgowych i złożonych etapów, a czas poświęcony na jego wykonanie pochłania, w zależności od rodzaju usługi, od kilku godzin godzin do kilku dni. Nie określamy dokładnych ram czasowych na usługi, gdyż każdy samochód jest inny i wymaga indywidualnego podejścia.

Powłoka hydrofobowa to innowacyjna ochrona szyb samochodowych. Pogorszona widoczność spowodowana zabrudzeniami, błotem, deszczem czy też owadami wpływa negatywnie na nasze bezpieczeństwo na drodze. Dzieje się tak dlatego, iż szyba samochodowa, podobnie i jak inne powierzchnie, nie jest idealnie gładka, lecz występują w niej mikropory oraz pojawiają się drobne rysy. Wszystko to powoduje, że widoczność pogarsza się, a podróż staje się bardziej uciążliwa.

Dzięki powłoce opartej na nanotechnologii, uzyskujemy gładką powierzchnię, do której nie będzie przywierał brud, woda będzie spływać z niej w błyskawicznym tempie, a owady przyklejone do szyby staną się rzadkością. Wszystko to sprawia, iż poprawia się widoczność na drodze, a to już w sposób bezpośredni przekłada się na znacznie zwiększone bezpieczeństwo.

Przy padającym deszczu już od prędkości 50-60 km/h nie będą Państwo musieli używać wycieraczek, gdyż woda będzie usuwana z szyby pod wpływem pędu powietrza.

Zalety produktu:

  • utrudnione przywieranie brudu,
  • znacznie poprawiono widoczność,
  • zwiększone bezpieczeństwo,
  • czyste szyby,
  • trwałość do 2 lat lub 40 000 km.

Czas trwania: 4 h

Cena od: 250PLN