• Witamy w Purita

  Usługa, którą oferujemy, nazywana detailingiem, to skomplikowany system pielęgnacji i ochrony przed uszkodzeniami eksploatacyjnymi wewnątrz i na zewnątrz aut. Na wykonanie pełnego detailingu składa się wiele drobiazgowych i złożonych etapów, a czas poświęcony na jego wykonanie pochłania, w zależności od rodzaju usługi, od kilku godzin godzin do kilku dni. Nie określamy dokładnych ram czasowych na usługi, gdyż każdy samochód jest inny i wymaga indywidualnego podejścia.

Usługa polecana tym właścicielom aut, dla których istotny jest imponujący wygląd lakieru. Detailing zewnętrzny to zabiegi koncentrujące się na przywróceniu pojazdowi maksymalnego połysku, poprawieniu i zabezpieczeniu głębi koloru powłoki lakierniczej

Używany samochód nie musi tracić wspaniałego połysku i głębi kolorów. Zabiegi które oferujemy pozwalają osiągnąć długotrwały efekt regeneracji lakieru, poprzez usunięcie rys. W kolejnych etapach zabiegu, aby utrwalić uzyskany efekt, powierzchnia zostanie skutecznie zabezpieczona powłoką ceramiczną. Sprawia ona, że jednocześnie lakier jest chroniony przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, jak i posiada funkcję samooczyszczania się. Dzięki temu samochód zdecydowanie mniej się brudzi oraz dużo łatwiej i szybciej można go umyć.

 • Polerowanie-korekta lakieru

  Polerowanie lakieru samochodowego umożliwia korekcję defektów lakieru takich jak rysy, wżery, ślady utlenienia lakieru czy hologramy, a także wykończenie jego powierzchni na „wysoki połysk”. Dzięki polerowaniu lakieru możliwe jest przywrócenie jego oryginalnej głębi nawet w przypadku mocnego „zużycia”.

 • Ceramiczne zabezpieczenie lakieru

  Dzięki swej unikalnej budowie chemicznej powłoka tworzy bardzo grubą, twardą i niezwykle połyskliwą warstwę ochronną odporną na wszelkie czynniki zewnętrzne środowiska.

 • Zabezpieczenie felg

  Mocne zabrudzenia drogowe, smoła, wtrącenia metaliczne (pył hamulcowy), lotna rdza i wiele innych zanieczyszczeń to wszystko osadza sie na felgach. Dzięki zabezpieczeniu powłoką ceramiczną sprawimy, że wszystkich tych zabrudzeń pozbędziesz się z użyciem myjki ciśnieniowej i to bez żadnej chemii.

 • Zabezpieczenie szyb

  Powłoka hydrofobowa to innowacyjna ochrona szyb samochodowych. Pogorszona widoczność spowodowana zabrudzeniami, błotem, deszczem czy też owadami wpływa negatywnie na nasze bezpieczeństwo na drodze.