• Witamy w Purita

  Usługa, którą oferujemy, nazywana detailingiem, to skomplikowany system pielęgnacji i ochrony przed uszkodzeniami eksploatacyjnymi wewnątrz i na zewnątrz aut. Na wykonanie pełnego detailingu składa się wiele drobiazgowych i złożonych etapów, a czas poświęcony na jego wykonanie pochłania, w zależności od rodzaju usługi, od kilku godzin godzin do kilku dni. Nie określamy dokładnych ram czasowych na usługi, gdyż każdy samochód jest inny i wymaga indywidualnego podejścia.

Nowy samochód - sportowy, luksusowy, czy po prostu wymarzony – to niebagatelna inwestycja. Dlatego warto o tę lokatę kapitału zadbać już od początku, zanim samochód opuści salon.

Na zewnątrz samochodu oferujemy zabezpieczenie lakieru powłoką kwarcową, ceramiczną lub woskiem - samochód będzie wolniej się brudził dzięki czemu nie będzie konieczności częstego mycia, które jest najczęstszą przyczyną powstawania drobnych zarysowań.

Szyby mogą zostać pokryte powłoką ochronną, która zapewni lepsze odprowadzanie wody dzięki czemu wzrośnie bezpieczeństwo jazdy.

Felgi zostaną zabezpieczone powłoką kwarcową, odporną na wysokie temperatury, która zapobiegnie osadzaniu się zanieczyszczeń dzięki czemu dłużej będą wyglądały jak nowe.

Tapicerkę pokryjemy impregnatem który ochroni jej powierzchnię przed rozlanym sokiem, kawą, colą - będzie można je usunąć przy pomocy suchej szmatki.

 • Ceramiczne zabezpieczenie lakieru

  Dzięki swej unikalnej budowie chemicznej powłoka tworzy bardzo grubą, twardą i niezwykle połyskliwą warstwę ochronną odporną na wszelkie czynniki zewnętrzne środowiska.

 • Zabezpieczenie felg

  Mocne zabrudzenia drogowe, smoła, wtrącenia metaliczne (pył hamulcowy), lotna rdza i wiele innych zanieczyszczeń to wszystko osadza się na felgach.

 • Zabezpieczenie szyb

  Powłoka hydrofobowa to innowacyjna ochrona szyb samochodowych. Pogorszona widoczność spowodowana zabrudzeniami, błotem, deszczem czy też owadami wpływa negatywnie na nasze bezpieczeństwo na drodze.

 • Zabezpieczenie wnętrza

  Wylana kawa, czerwone wino czy inna płynna substancja która jest trudna do usunięcia nie będzie już więcej problemem. Usunięcie płynnej substancji będzie wymagało jedynie suchej tkaniny lub strzepnięcia, gdyż powłoka impregnuje każde włókno z osobna nie pozwalając wniknąć plamie w jego strukturę.