• Witamy w Purita

    Usługa, którą oferujemy, nazywana detailingiem, to skomplikowany system pielęgnacji i ochrony przed uszkodzeniami eksploatacyjnymi wewnątrz i na zewnątrz aut. Na wykonanie pełnego detailingu składa się wiele drobiazgowych i złożonych etapów, a czas poświęcony na jego wykonanie pochłania, w zależności od rodzaju usługi, od kilku godzin godzin do kilku dni. Nie określamy dokładnych ram czasowych na usługi, gdyż każdy samochód jest inny i wymaga indywidualnego podejścia.

Korekta lakieru – to usługa o dużej skuteczności, ale również najbardziej czasochłonna. Pozwala na usunięcie nie tylko zmatowień oraz niewielkich rys ale także tych głębszych spowodowanych na przykład przez gałęzie. Usuwanie rys z lakieru oraz jego renowacja to najlepsze rozwiązanie jeśli samochód nosi wyraźne ślady eksploatacji. W zależności od lakieru pojazdu można je wykonywać do kilku razy w trakcie eksploatacji pojazdu. Jest usługa "skrojona na miarę" - jej zakres ustalany jest w zależności od oczekiwań klienta, a efekt jest najbardziej spektakularny. 
Po odnowieniu lakieru, może on zostać zabezpieczony powłoką ceramiczną, więcej informacji tutaj: Powłoki ceramiczne Cennik

Czas trwania: 2 - 4 dni

Cena od:
samochód mały: od 800,00
samochód średni: od 1000,00
samochód duży: od 1200,00